השנה הראשונה לחיי הנישואין - מבחן יציבות או אהבה

השנה הראשונה לחיי הנישואין - מבחן יציבות או אהבה


נוסף לפני 4 שנים | 0 תגובות
השנה הראשונה לחיי הנישואין - מבחן יציבות או אהבה

החתונה שלכם מאחוריכם? מזל טוב! אתם נשואים ואוהבים עד לשמיים. הגיע הזמן להוריד את הרגליים ולהתייצב על קרקע בטוחה ולהתחיל לבנות את העתיד שלכם יחד. חשוב למצוא דירה בה שניכם תרגישו נוח ולרוב לא ניתן להתגורר לצד שני המשפחות אלא רק על יד אחת מהן. חשוב למצוא עבודה יציבה אם כי לא דורשת מידי כדי שתוכלו לחיות יחד במהלך השנה הראשונה ולהיות האחד לצד השני ברגעים הקשים של געגוע להורים או חברים שנמצאים הרחק מכם בעיר אחרת.

ארגון החתונה הייתה כייפית? חכו לשנת הנישואין הראשונה שלכם. ההתמודדות עם משפחות הצדדים וסגנונות החיים ומנטליות שמתנגשת בהחלטות השונות בחיים כזוג. צפי של רבים לשנת אהבה שפורחת ומקרינה לכל עבר עם לבבות וורודים יכולה להתברר כטעות וכדאי להיערך לעבודה קשה יחד עם בן הזוג על הקשיים השונים שיתגלו על הדרך - כן, גם אם אתם מכירים זה את זו שנים רבות ואפילו אוהבים את משפחות הצד השני.

השנה הראשונה מציבה אתכם כזוג מול העולם. האחריות שלכם לוודא שגם לבן או בת הזוג שלכם טוב למרות הקשיים הכלכליים של זוגות רבים הופכים את השנה הראשונה לפקעת עצבים שיכולה להתפרץ בכל עת על שטויות. אם זאת דווקא שנה זו היא השנה הכייפית ביותר בזוגיות בגלל הטריות של האהבה והחיבה היתרה שיש לבני הזוג. היכולת של הצדדים לעבוד יחד ולתכנן עתיד משותף גורמת להנאה מוגברת וכאשר בני הזוג מתמודדים עם הבעיות ומוצאים פתרונות לבעיות שעולות הרי שהחיבור בין הזוג הופך לחזק עוד יותר וזה נפלא.

רוצים זוגיות יציבה שתפרח לאורך שנים רבות חשוב מאוד שתערכו בהתאם כבר מראש ותכינו עצמכם להתמודדות לא קלה עם הצד השני במשפחה החדשה שלכם. התמודדות זו יכולה להיות וויתור על האגו והרצונות האישיים לטובת האחר או אף הודעה בטעות גם כאשר אתם צודקים עד כמה שזה קשה לעשייה. זוגות שנערכים ומכינים עצמם נפשית למהלך משותף בה מגיעים עם הרבה חמלה ואהבה מאפשרים להם להתמודד עם כל מכשול ומשבר שנקרה לדרכם.

בחירה באדם שילווה אתכם בתחילת דרככם יכולה להיות פנטסטית ותשפר את העבודה המשותפת כאשר תבינו שחילוקי דעות לצד וויכוחים אינם חייבים להפוך למריבה או לסכסוך מתמשך ובכך להוריד את רמת הקשיים למינון נמוך והגיוני יותר. המשיכה העזה בינכם לא תרד ואף תגדל בשנה זו ולכן ככל שנסיר מכשולים בדרך ונוסיף אהבה הרי שיציבות הזוגיות שלכם עולה ומשתפרת עוד ועוד. לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..