מיכאל שמידט צלם - אמן

מעוניין במיכאל שמידט צלם - אמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מיכאל שמידט צלם - אמן

מיכאל שמידט צלם - אמן

מיכאל שמידט צלם - אמן

מיכאל שמידט צלם - אמן

 

 

אודות 

מכירים את זה שאתם יושבים ורואים תמונה יפהפיה של טבע מנכר עיניים בתחזית של חדשות הערב? אתם כנראה צופים בתמונה שצילם מיכאל שמידט, מיכאל הוא צלם טבע מדהים. כישרון שרק במקרה נתקל במצלמה והתאהב בה. אך מאז החיבור בין הצלם אמן שבו למצלמה הפכה לאבסלוטית וכיום תמונותיו המדהימות זוכות בפרסים ומופיעות בתקשורת ובתערוכות וכמובן שהוא משתף את אהבתו הגדולה גם אתכם באירועים ובחתונות בצילום מקצועי ומיוחד של הרגעים היפים בחייכם.

אומרים שהאנשים המקצועיים ביותר בכל תחום הם אילו שאוהבים את עבודתם, מיכאל שמידט לא רק אוהב את עבודתו אלא חיי אותה יום יום ונהנה מכך בצורה יוצאת דופן. האפשרות לקבל צלם שבאמת אוהב ומתחבר לעבודתו שידע לזהות את הרגעים הטבעיים ביותר והרגשות המוסתרים של האורחים ובני המשפחה מבעד לעדשה ולהנציח אותה אצלכם בחתונה היא מדהימה.

תמונות הטבע שמיכאל יצלם עבורכם בתמונות הנוף לקראת החתונה הם ברמת אמנות השווה כסף רב. החיבור שלכם עם הטבע בלוקיישנים המיוחדים ביותר דרך מצלמתו המקצועית של הצלם תביא אתכם לידי תמונות מושלמות שיגררו קולות וואו לאחר מכן בכל צפייה באלבום החתונה. 

בנוסף לצילומי חתונה ואירועים סטנדרטיים ניתן להזמין את מיכאל לצילומים משפחתיים בחיק הטבע או לבקש את שירותו כמלווה לטיול לשם לכידת תמונות מדהימות במיוחד עבורכם. כל תמונה היוצאת תחת ידו היא אמנות ואם תדפדפו מעט בין התמונות באתר תבינו ישר לאיזה ידיים מקצועיות אתם נופלים, פנו אליו והזמינו אותו לחתונה ותבינו ישר על מה מדבר וכמובן תמליצו גם לחברים.

 

אתר האינטרנט של מיכאל שמידט צלם - אמן

גלריית תמונות של מיכאל שמידט צלם - אמן


מעוניין במיכאל שמידט צלם - אמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מיכאל שמידט צלם - אמן

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה
נטור, רמת הגולן