ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

מעוניין בליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

ליאט בן שמשון איפור ושיער

 

 

אודות 

ליאט בן שמשון אמנית איפור ותסרוקות שיער בעלת ניסיון עשיר במיוחד שאינה מתפשרת על דבר ומשקיעה את כל כולה במקצוע המלווה בהרבה חום והבנה, שילוב של יצירתיות וכישרון והיכרות מהירה עם הכלה מאפשרים לה לענות על ציפיות כלות רבות לאחר שהתאהבה במקצוע בגיל צעיר מאוד ובחרה להפוך את האהבה לקריירה. את לימודיה והתמקצעותה עשתה ליאט בבית הספר היוקרתי ללימודים מקצועיים באיל מקיאג' ואף ניהול של סניפי הרשת.

עם השנים ועבודה בחברת MAC ובחברות נוספות החלה ליאט לאפר ולסרק כלות ביום חתונתן, התגובות הטובות שאותן כלות קיבלו והאהבה שקיבלה חזרה חידדו את הצורך באמנית איפור ועיצוב תסרוקות שאוהבת כל רגע בעבודתה ונותנת את כל כולה למען הכלה היפה. בשנת 2008 ליאט הקימה את הסטודיו שלה שעוצב באינטימיות ובהשקעה רבה בהתחשבות בכלות הרבות שיעברו דרכה.

ביום החתונה שלך, את רוצה מאפרת ומעצבת שיער שמעודכנת בטרנדים החמים ביותר ובעלת כישורים וניסיון עשיר כדי שתהיי בטוחה שאת בידיים טובות. ליאט שמשתתפת בהפקות אופנה נחשבות ומפורסמים רבים מסתמכים עליה היא זאת שתוכל לספק לכם את השקט הנפשי ואת המענה הנדרש כדי שתהיי היפה ביותר והצילומים יצאו מדהימים ויגרמו לך אושר רב גם לאחר החתונה.

 

אתר האינטרנט של ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

גלריית תמונות של ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיערמעוניין בליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא ליאט בן שמשון איפור ותסרוקות שיער

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה
מגיעה עד אליך