קוקטה סלון אקספרס - koketa

מעוניין בקוקטה סלון אקספרס - koketa ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קוקטה סלון אקספרס - koketa

קוקטה סלון אקספרס - koketa

קוקטה סלון אקספרס - koketa

קוקטה סלון אקספרס - koketa

 

 

אודות

לימור חייל, אחת המעצבות שיער המובילות בישראל. לימור מעצבת את שיערן של מפורסמות רבות ואיפור פרי עבודתה מופיע על פני מגזינים נחשבים ומובילים. ייחודיות עבודתה כמעצבת שיער ומאפרת מהשורה הראשונה איפשרו ללימור להתקדם אט אט ולהפוך לאחת המעצבות והמאפרות המבוקשות ביותר בתל אביב. 

לימור חייל עושה שימוש בסגנונות שונים בעבודתה ונהנת מאספקת שירותי יופי חדשניים שמתאימים לקצב החדשנות בעולם כולו ועם נגיעות מקומיות של העיר. איפור ועיצוב שיער לכלה ביום חתונתה דורש השקעה עצומה והבנה רבה בחומרים ובסגנונה האישי של הכלה והתכתבות עם טרנדים עולמיים יחד עם היכרות עמוקה עם הצרכים שלנו מאפשרים את האיפור והעיצוב המושלם לשיערך ביום החתונה. 

כאשר מדברים על קוקטה סלון אקספרס מתכוונים להרבה יותר מסלון לעיצוב שיער, מדובר באחד המקומות האהובים על ידי הברנז'ה התל אביבית הכוללת רבים בתעשיית הבידור והסטייל. רבות מהמופיעות בפרסומות ועל גבי חוברת יופי שונות שעוברות תחת ידיה האמנות של לימור חייל והן מרגישות במקום זה בטוחות ויוצאות מרוצות בכל פעם מחדש.

הידע הרב שנצבר בקוקטה סלון אקספרס יחד עם המסירות הרבה ואהבה למקצוע מאפשרים לכלה לקבל את מלוא תשומת הלב ולהינות מעיצוב שיער ייחודי שאין דומה לו יחד עם איפור שמתכתב נהדר עם הסגנון עיצוב שנבחר. מדובר בלא פחות מהחבילה המושלמת שתאפשר לך להיראות מדהימה וזוהרת ביום חתונתך ולהיות בטוחה שלא יכולת למצוא מקום טוב יותר לעיצוב ולאיפור מאשר קוקטה סלון.

 

אתר האינטרנט של קוקטה סלון אקספרס - koketa

גלריית תמונות של קוקטה סלון אקספרס - koketaמעוניין בקוקטה סלון אקספרס - koketa ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קוקטה סלון אקספרס - koketa

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה
מרכז בעלי מלאכה 3, תל אביב