מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

מעוניין במור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

מור ז'ביליק - איפור כלות

 

 

אודות

מור ז'ביליק, מאפרת כלות מקצועית עם ניסיון של למעלה מ15 שנה באיפור. עם השנים מור איפרה לא מעט ידוענים ואיפרה במגוון רחב של תצוגות אופנה לצד איפור בתכניות ריאלטי כדוגמת דה וויס, מאסטר שף ואחרים.. בזמנה החופשי מור ז'ביליק מעבירה סדנאות ושיעורים בנושאי איפור שונים ומעבירה הדרכות בחברות גדולות ומספקת שירותי ייעוץ והכוונה בתחום האיפור.

לכל מאפרת יש ראייה שונה כאשר היא ניגשת למלאכת האיפור, למור ז'ביליק יש יותר מסתם ראייה שונה, היא מאמינה שכל העשיה והיצירה במלאכת האיפור נעשית תוך הקשבה לצרכי הלקוחה ויחד עם זאת היא משלבת את האינטואיציה החזקה שלה כדי לספק את האיפור המושלם. 

ההבנה של מור שהשילוב הנכון ביותר באמנות האיפור היא בהקשבה ובמקצועיות היא זאת שמאפשרת לה להוציא תחת ידיה כלות יפיפיות שאינם דומות זו לזו וכל אחת יפה בצורה ייחודית לה. תפיסת עולמה של המאפרת שיש גלריה של דימויים המחולקים לנישות ורבדים מאפשרים לה לנוע בחופשיות בין סגנונות וגישות לכדי הסגנון החדש שטרם נראה כמותו.

איפור כלות אינו דבר פשוט, הרצונות מצד הכלה גבוהים ואין פשרות במקצוע. אם זאת ההמלצות הרבות שמקבלת מור מעידות על מאפרת מקצועית ובעלת לב חם ואוהב שמספק עבור הכלות את כל מה שנדרש להם ביום חתונתן. הכלות מדהימות ביופיין והסיפוק האדיר במציאת מאפרת מקצועית בסדר גודל של מור שמוכנה להגיע עד אלייך הם שיגרמו לך לקבוע דווקא עם מור.

 

 

אתר האינטרנט של מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

גלריית תמונות של מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערבמעוניין במור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מור ז'ביליק - איפור כלות ואיפור ערב

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
תמונת פרופיל אורח

מדהימה !מפת הגעה
מגיעה עד אליך