אדיר שמואל - אמן איפור

מעוניין באדיר שמואל - אמן איפור ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אדיר שמואל - אמן איפור

אדיר שמואל - אמן איפור

אדיר שמואל - אמן איפור

Make Up Artist-adir shmuel | אדיר שמואל - אמן איפור

 

 

אודות 

אדיר שמואל מאפר בעל למעלה מ12 שנות ניסיון ועם מומחיות אדירה באיפור נשים ובאיפור כלות בפרט. אדיר שמואל מקצוען אמיתי וככזה הוא יודע לזהות במיידיות את הייחודיות של כל כלה ויודע להתאים את האיפור המדויק לאישיותה ולתווי פניה. היחס האישי והמסירות לצד הגעתו עד אלייך מאפשרים לך להינות מהשירותים המיוחדים של אחד מאמני האיפור הטובים בישראל. 

ביום החתונה אדיר שמואל יודע לספק לך את תחושת הכיף והרוגע שכה נחוצים לך. יחד עם אמנות האיפור אדיר ניחן בכישורים אישיים מצוינים והוא מקצועי ונעים הכוללים מילות הרגעה ומחמאות ויחד עם העוזרות שלו מספקים עבורך את החוויה הכוללת של מלכה כפי שאת ביום החתונה. 

רוב הכלות שמגיעות אל אדיר שמואל עושות זאת לאחר שהן ראו את האיפור שהוא עשה על פניהם של כלות אחרות או כאשר קיבלו המלצות חמות מחברות. כאשר רואים את העבודות המושקעות והמקצועיות הרבה בה הוא מאפר את הכלות מבינים ישר למה הוא זוכה לכזאת אהבה. כאשר מדברים עימו בפעם הראשונה ומבינים שמדובר באדם שמבין אותך וידע לאפר אותך בדיוק כפי שאת רוצה במקצועיות ובתאמה מדויקת לסגנונך האישי, כל הספקות נעלמים ואת יודעת שמצאת את המאפר בשבילך.

בבחירת מאפר לכלות חשוב שיהיה לו תכונות אופי של סבלנות, מסירות , חום, אהבה לאיפור וכמובן יחס אישי לאורך כל היום. אדיר שמואל עונה על כל דרישות אילו וכלות שזכו לאיפור מקצועי אצלו יודעות להגיד שמדובר בחוויה נעימה וחיובית שעזרה להם לשמור על הרוגע והביטחון העצמי לקראת החתונה.

2014 from adirshmuel on Vimeo.

 

אתר האינטרנט של אדיר שמואל - אמן איפור

גלריית תמונות של אדיר שמואל - אמן איפורמעוניין באדיר שמואל - אמן איפור ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אדיר שמואל - אמן איפור

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה