קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

מעוניין בקים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

קים ביולו - הפקה ועיצוב חתונות ואירועים

 

 

אודות  

קים ביולו מפיקה ומעצבת חתונות ואירועים. קים מחזיקה בניסיון עשיר ומגוון בעיצוב וארגון אירועים קטנים וגדולים אך היא בעיקר אישה מקסימה וקשובה שנותנת את כולה כדי שיהיה לך אירוע מושלם! המפגש הראשוני עם קים ביולו בו היא מקשיבה בסבלנות רבה לחלומות שלך ולרצונות של החתן והכלה יחד תוך שהיא קולטת ישר את טיב האירוע והסגנון הייחודי שמתאים עבורכם הם שמאפשרים לה להיות אחת המובילות בענף ולהפיק מספר רב של חתונות במהלך השנים.

קים ביולו מפיקה אירועים מההתחלה ועד הסוף, מפיקה חופות או מעצבת את האירוע הכל לפי בקשתכם. הפקה של חתונה יכולה להיות דבר קשה במיוחד. מדובר בתהליך שאינו מוכר לכם ובו מרכיבים רבים ושונים שלא לכולם יש את היכולת או הזמן להתמודד איתן. זוגות אחרים שמצליחים להתמודד עם מגוון הבחירות וההתארגנות לבדם יבקשו את שירותיה של קים לעיצוב והפקת טקס החופה כך שיראה מושלם ואלגנטי ורבים אחרים שידרשו עיצוב לאולם או לגן האירועים..

כאשר בוחרים בקים ביולו יודעים ישר שאתם בידיים טובות. הניסיון יחד עם הקליטה המהירה של מי אתם ומה רצונותיהם מורגשת מיד וכבר בפגישה הראשונית היא פורסת בפניכם את האפשרויות השונות ובעצם מסירה מכם את הדאגות על עיצוב האירוע ועל הפקתו. לאחר 12 שנות ניסיון בהפקת אירועים ובעיצוב חופות וחתונות אתם יכולים להיות רגועים שהיא ראתה הכל ובכל זאת תעניק לכם את האירוע היפה והמיוחד ביותר שיהפוך לאירוע בלתי נשכח.

האישיות המיוחדת של קים יחד עם החיוך התמידי והסבלנות האופיינית לה הופכות את העבודה עימה לתענוג מרגיע ונעים. גם כאשר היא נדרשת להפיק את החתונה כולה היא דואגת להשאיר אתכם מעורבים על ידי כך שהיא מעדכנת אתכם בתוכניותיה ומסבירה לכם איך הדברים יראו ולמה היא עושה כל דבר - עדכונים אילו שומרים עליכם רגועים ובטוחים שיש מי שדואג לכם ורוצה בטובתכם ובעיקר מסיר מכם דאגות וחששות שצצות על הדרך - אין ספק שקים ביולו היא אחת מהמפיקות הטובות ביותר שתפגשו!

 

 

אתר האינטרנט של קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

גלריית תמונות של קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים


מעוניין בקים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה