נגיעה עיצובית Flower Touch

מעוניין בנגיעה עיצובית Flower Touch ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא נגיעה עיצובית Flower Touch

נגיעה עיצובית Flower Touch

נגיעה עיצובית Flower Touch

סידורי פרחים ועיצוב לאירועים - נגיעה עיצובית Flower Touch

 

 

אודות 

נגיעה עיצובית מומחים בעיצוב חללים לאירועים קטנים וגדולים באמצעות שזירת פרחים לכל חלקי האירוע. נגיעה עיצובית מתמחים בשזירת פרחים בהתאמה אישית לגודל ולאופי החתונה או האירוע המשפחתי. אלכס וקטיה, מעצבים מוכשרים שיעשו הכל כדי שהאירוע שלכם יהיה מקסים ויפיפה כך שאף אחד מהאורחים לא יוכל לשכוח את היופי והניחוח המיוחד של הפרחים הטבעיים והצבעוניים שמושכים את העין וגורמים לאווירה מיוחד באויר.

חתונות ואירועים יש בכל יום בכל רחבי הארץ אך כולם נראים בצורה זו או אחרת דומים מאוד האחת לשנייה. עיצוב אירוע בפרחים יכול לשנות את מראה אולם האירועים או גן האירועים מן הקצה אל הקצה על ידי כך שעושים שימוש בפרחים בצבעים שונים ומקשטים את חלל החתונה, שולחנות האורחים, הכניסה לחופה והחופה עצמה בשזירת פרחים מותאמים שגורמים לתחושת עונג עילאית.

לפעמים כל שנדרש לשדרג אירוע זה מספר פרחים על שולחנות האורחים ובפעמים אחרות יש צורך בפרחים לדש הבגדים של האורחים, קשת לשושבינות וזר פרחים לכלה - הכל נעשה בהתאמה אישית ולא תאמינו איך החתונה שלכם תראה לאחר שאלכס וקטיה יסיימו לעבוד על עיצוב האירוע. צוות המקצוענים ישקיעו שעות על גבי שעות כדי לבחור עבורכם את הפרחים המדהימים ביותר וכמובן לשזור אותם בהתאמה אישית ובדיוק כפי שחלמתם שהדברים יראו.

חופה סטנדרטית יכולה להפוך בעזרת כמה זרי פרחים לחופה מהודרת ומדהימה, שולחנות האוכל של האורחים מקבלים צבע חיי ומיוחד שהופכים את השולחנות ליוקרתיות וצבעוניות והזרי פרחים שמונחות בכניסה לאולם האירועים לצד קישוטים נוספים הן שהופכות אירוע סטנדרטי לאירוע מרגש ומלא חן. עיצוב אירוע בפרחים יכול להיות הבחירה הנכונה ביותר לחתונה שלכם ובנגיעה עיצובית יודעים לעשות עבודה מעולה!

 

אתר האינטרנט של נגיעה עיצובית Flower Touch

גלריית תמונות של נגיעה עיצובית Flower Touch


מעוניין בנגיעה עיצובית Flower Touch ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא נגיעה עיצובית Flower Touch

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..


מפת הגעה