זליג - וידאו ועוד

מעוניין בזליג - וידאו ועוד ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא זליג - וידאו ועוד

זליג - וידאו ועוד

זליג - וידאו ועוד

זליג - וידאו ועוד

 

 

אודות  

עידן גליקזליג בוגר בית הספר הנחשב "סם שפיגל" עובד בתעשיית ההפקה של סרטי דוקו, סרטים אישיים, קליפים ועוד מגוון רחב של תחומי צילום ובין השאר מצלם חתונות ואירועים ברמה מקצועית שלא נראית בעולם החתונות וכדי להבין במה מדובר אנו ממליצים לכך לגלול מטה כדי לראות את הסרטונים המצורפים ולהתרשם בעצמכם.

בני הזוג גליקזליג מחברת זליג - וידאו ועוד מתמחים בצילום ובעריכה של סרטי וידאו מקצועיים לחתונות ואירועים. צילום אירוע עם יסמין ועידן לא דומה לשום דבר מוכר מענף צילום החתונות הסטנדרטי. הנוכחות של בני הזוג והבדיחות שזורמות כל הזמן לצד הזווית הכל כך שונה ממנה הם רואים את הדברים מבטיחים לכם וידאו משעשע ומיוחד, כזה שתרצו לראות שוב ושוב.

הצילום המקצועי וההתייחסות לפרטים הקטנים ביותר בעריכה יוצרים עבורכם את קליפ החתונה המיוחד ביותר שניתן לבקש. צילומים מרגשים אך עם מקצב ייחודי ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר כך שתגלו עולם אחר ממה שחשבתם עד כה.

העבודה עם בני הזוג נעשית בקלילות וברוגע בהתחשבות מצד עידן וצחוקים נון סטופ מדובר בחוויה מרגיעה שבאה בדיוק בזמן כאשר שיא הלחץ עוד לפניכים. בעוד החתונה תעבור ותחלוף במהירות כל שישאר בידיכם יהיה קליפ חתונה ולכן חשוב שהוא יתועד ביד אמן וברמת מקצועיות אחרת לגמרי. לאחר שרואים את קליפ החתונה מבינים על מה כולם מדברים, עידן לוכד מבעד לעדשת המצלמה את הרגעים החשובים והמרגשים ביותר ולאחר מכן יסמין מצליחה להעביר באמצעות עריכה מדויקת ומוקפדת את ההתרגשות והאנדרנלין מהאירוע לצד האנרגיות המטורפות שהיו בחתונה גם בצפייה מאוחרת ודבר כזה לא תמצאו אצל אף צלם אחר! 

מלוינה ורוי from ZELIG. video & more on Vimeo.

יסמין ובן from ZELIG. video & more on Vimeo.

תמרה ואריאל from ZELIG. video & more on Vimeo.

אתר האינטרנט של זליג - וידאו ועוד

גלריית תמונות של זליג - וידאו ועוד


מעוניין בזליג - וידאו ועוד ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא זליג - וידאו ועוד

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
תמונת פרופיל אורח

מדהים!מפת הגעה


פרטי קשר לזליג - וידאו ועוד


טלפון:
02-5818676 | 052-6624606
פקס:
153-52-662-4606