Happydays Photography

מעוניין בHappydays Photography ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא Happydays Photography

Happydays Photography

Happydays Photography

Happydays Photography - הפידייז צילום אירועים

 

 

אודות

דור ששון ונועם שובל צלמים לאירועים שרוצים לספק לכם את חווית הצילום המושלמת. לא עוד צילום אירועים סטנדרטי שעושים את העבודה והולכים אלא צילום אירועים ברמה הכי גבוהה ולחווית חיים מחודשים לרגע החשוב שלכם בין אם מדובר בחתונה או כל אירוע משפחתי אחר. המוטו של צוות הצלמים הוא "ברוכים הבאים לסיפור אהבה" כמסר שיש בו רובד נוסף על פני צילום אירועים סטנדרטי.

דור ונועם אוהבים את הצילום וחיים את אהבת הצילום בכל יום. מרגע שתגיעו אליהם עם הבקשה לצילום אירוע הם כבר מריצים בראשם את המיקומים החמים ביותר וזווית הצילום שיחמיאו לכם ויגרמו לכם להיראות מושלמים. הם יחשבו וינסו להגיע ליום החתונה מוכנים עם תשובות לכל השאלות החשובות: איפה נצלם, איזה העמדות נעשה בצילום , איך התמונות ייראו - הם באים לעשות לכם סיפור אהבה מצולם כפי שאף צלם אחר לא ידע לעשות!

צילום אירועים אינו פשוט ומדובר בענף מורכב ולכן דור ונועם קבעו עבור עצמם קוד אתי וכללים ברורים למאפייני העבודה שלהם דבר שמבטיח לכם שהתמונות ייצאו מושלמות:

מצוינות ומקצועיות 

צילום אירועים יכול ואף הופך עבור צלמים רבים לעבודה ממוצעת בו הם מצלמים אירוע אך עושים זאת בחוסר חשק וברמת ביצוע בינונית ודבר זה מתבטא באלבומי תמונות של זוגות רבים שכאשר עוברים בו רואים תמונות סבירות אך אצל הפידייז אין פשרות וכל אירוע הוא שבירת שיא חדש ברמת המקצועיות וברמת השירות אותו הם מעניקים לחתן, לכלה ולבעלי השמחה כך שתהיו בטוחים שאתם תקבלו שירות וצילומים מדהימים!

שקיפות ויושרה

כאשר יש בחירות - אין בחירות, עושים תמיד את המקסימום לטובת הלקוח. מדובר בהחלטה לא קלה מאחר וקל מאוד להתפשר על ציוד בינוני או לחסוך עבודה על ידי צילום מהיר של כמה צילומי נוף. דור ונועם לא חושבים פעמיים ומעניקים עוד ועוד לחתן ולכלה ללא פשרות גם אם מדובר בעלויות נוספות מצידם וכמובן בסופו של דבר רואים זאת באלבום התמונות.

יצירתיות

כל חתונה נראית אחרת ומרגישה שונה מקודמתה. בישראל יש ציבורים שונים וחתונות בעלות סגנונות מגוונים ולכן כל אירוע מחייב ביצירתיות ובחשיבה מחוץ לקופסא כדי לתעד את הרגעים החשובים באמת לבני הזוג. עם הרבה אחריות אך גם יצירתיות דור ונועם עושים הכל כדי לתפוס את הרגעים החשובים מהזוויות המיוחדות ביותר עם הפעלה של יצירתיות ותעוזה כדי לקלוט ולהעביר מעבר לעדשת המצלמה את הרגש והעוצמה של החופה והריקודים והם עושים זאת בהצלחה יתרה.

עם שורה ארוכה של חתונות ואירועים ועם שלל המלצות ולקוחות מרוצים מדובר בצוות צילום מדהים ומסור שחייבים לפגוש לפני שמחליטים!

אתר האינטרנט של Happydays Photography

גלריית תמונות של Happydays Photography


מעוניין בHappydays Photography ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא Happydays Photography

שוקל לחזור ללימודים? כנס לבחור מבין המסלולים השונים
תמונת פרופיל אורח

נועם ודור היקרים ! אתם אנשים מדהימים, נעימים, אתם משרים אווירה ייחודית, כיף היה לבלות אתכם את היום המיוחד שלנו וכבונוס נוסף ומדהים- אתם מוכשרים בטירוף! התמונות שלכם - גם בצילומי זוגיות וגם בחתונה פשוט עוצרות נשימה, נהננו כל כך לראות התמונות, ישבנו כולנו במפת הגעה


פרטי קשר לHappydays Photography


טלפון:
0527025119 | 0504667115